Останні відгуки
- Магазин "Подіум"02Сподобалось:вже не перший раз купую там взуття та сумки і все дуже якісне! Довго носиться)більше 7 років тому
- Кав'ярня-пекарня "Франс.уа"02Сподобалось: Смачна кава та нереальні круасани, чудове місцезнаходження та приємні ціни)більше 7 років тому
- Піцерія "Лофт"01Сподобалось:дуже смачна піца, все свіже ! Швидке обслуговування та гарний інтер'єр! Рекомендую)більше 7 років тому
- Магазин професійної косметики "Londa"02Сподобалось: Великий вибір різних фарб, приємні ціни та якісний товар! Усім рекомендую)більше 7 років тому
- Клініка дерматології та косметології "Art Clinique"02Сподобалось: Тут працюють чудові косметологи! Майстри своєї справи! Все стерильно та класно!)більше 7 років тому
- Магазин "Консул"09Гарне розташування - самий центр. Вишуканий чоловічій одяг, сорочки, краватки, дівчата продавці завжди порадять допоможуть визначити розмір, у продажу є якісна термобілизна. Рекомендую.більше 7 років тому
- Салон краси Данилевичів01Сподобалось:робила брівки у салоні, все дуже якісно та гарно! Приємний персонал та ціни)більше 7 років тому
- Комплекс "СТОжари"01Сподобалось:дуже зручно для власників авто! Чудова автомийка та приємні ціни! Також смачні страви у кафе)більше 7 років тому
- Бар-ресторан "На Майдані"04Сподобалось: Чудовий заклад на східному масиві, смачга кухня та приємний персонал. Рекомендую!)більше 7 років тому
- Стейк-хаус "Beef&Pizza"03Сподобалось: Дуже смачні стейки та піца, чудове обслуговування та доступні для всіх ціни)більше 7 років тому
- Бар-ресторан "Гуцульщина"04Сподобалось:смачна кухня, усе виконано у українському стилі, приємний персон! Варто побувати)більше 7 років тому