Останні відгуки

  • Сподобалось:вже не перший раз купую там взуття та сумки і все дуже якісне! Довго носиться)
    більше 7 років тому
  • Сподобалось: Смачна кава та нереальні круасани, чудове місцезнаходження та приємні ціни)
    більше 7 років тому
  • Сподобалось:дуже смачна піца, все свіже ! Швидке обслуговування та гарний інтер'єр! Рекомендую)
    більше 7 років тому
  • Сподобалось: Великий вибір різних фарб, приємні ціни та якісний товар! Усім рекомендую)
    більше 7 років тому
  • Сподобалось:  Тут працюють чудові косметологи! Майстри своєї справи! Все стерильно та класно!)
    більше 7 років тому
  • Гарне розташування - самий центр. Вишуканий чоловічій одяг, сорочки, краватки, дівчата продавці завжди порадять допоможуть визначити розмір, у продажу є якісна термобілизна. Рекомендую.
    більше 7 років тому
  • Сподобалось:робила брівки у салоні, все дуже якісно та гарно! Приємний персонал та ціни)
    більше 7 років тому
  • Сподобалось:дуже зручно для власників авто! Чудова автомийка та приємні ціни! Також смачні страви у кафе)
    більше 7 років тому
  • Сподобалось: Чудовий заклад на східному масиві, смачга кухня та приємний персонал. Рекомендую!)
    більше 7 років тому
  • Сподобалось: Дуже смачні стейки та піца, чудове обслуговування та доступні для всіх ціни)
    більше 7 років тому
  • Сподобалось:смачна кухня, усе виконано у українському стилі, приємний персон! Варто побувати)
    більше 7 років тому